Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Asystent kierownika ds. projektowania
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/0719
OBOWIĄZKI:

posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz wykonywanie szkiców i rysunków instalacji i sieci sanitarnych, zamawianie materiałów i urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej, wsparcie asystenta kierownika w przeprowadzaniu kontroli jakości wykonania robót instalacyjnych oraz zgodności z dokumentacją techniczną i obowiązującym prawem budowlanym, wsparcie asystenta w przygotowywaniu ofert dla klientów, wykonywanie wizji lokalnych wraz z wykonywaniem obmiarów, na podstawie których możliwe będzie wykonywanie kosztorysów, organizacja i kompletowanie dokumentacji technicznej wykonawczej/powykonawczej, dobór materiałów i urządzeń na podstawie wymagań klienta, przygotowanie zleceń zamówień niezbędnych materiałów dla ekip montażowych (godziny pracy 8-16)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

kierunek/specjaloność: budownictwo, inżynier inżynierii środowiska

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej