Ogłoszenie numer: 6188718, z dnia 2022-01-10

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: firma handlowa o 25 letniej tradycji, okolice Pruszcza Gdańskiego

Asystent Księgowego / Administracja Biura

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański - okolice

Opis stanowiska

  • Rejestracja dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Nadzór nad obiegiem papierowym i elektronicznym dokumentów w firmie
  • Przygotowywanie i wystawianie wybranych dokumentów sprzedażowych i księgowych
  • Prowadzenie bieżących organizacyjnych i administracyjnych spraw firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niekorporacyjną kulturę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do kursów i szkoleń