Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystent menadżera
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/3342
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie do systemu zamówień klientów oraz przetwarzanie dokumentów związanych procesem logistyki; Wydruk i dystrybucja instrukcji technicznych; Prowadzenie systemu pomiaru efektywności procesu logistycznego (raporty w języku koreańskim) Zapewnienie prawidłowego obiegu i archiwizacji wszelkich dokumentów koreańsko języcznych związanych z realizacją wymienionych zadań.Wykonywanie innych zadań przedmiotowych łączących się z powyższym opisem, zleconych przez koreańsko języcznego przełożonego i inne. Koordynowanie procesów transportu , magazynowania i dystrybucji w dziale logistyki. Utrzymywanie kontaktów z klientami, przygotowanie raportów i zestawień na zlecenie przełożonych, kontakt z firma macierzysta w Korei. Praca na czas określony: 3 lata Godziny pracy 9:00 - 17:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 2 lata, jęz. koreański C2

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 15 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu