Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Asystent nauczyciela
Miejsce pracy: Grębocice
Numer: StPr/21/0952
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć, przygotowanie pomocy dydaktycznych, zabawek i innych akcesoriów do zajęć, udzielanie pomocy dzieciom pod kierunkiem nauczyciela podczas prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dzieciom podczas wszelkich zajęć, w miarę potrzeb wykonywanie czynności pielęgnacyjno-higienicznych, nawiązywanie przyjaznych kontaktów z dziećmi, odprowadzanie dzieci do autobusu szkolengo wg ustalonego harmonogramu odjazdów, przygotowywanie uczniom poszczególnych klas mleka, warzyw i owoców, przygotowywanie wszelkich dekoracji szkolych oraz kserowanie materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

sumienność, dobry kontakt z dziećmi

Miejsce pracy:

Grębocice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach