Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0714
OBOWIĄZKI:

Pomoc w przygotowywaniu zajęć i zabaw dla dzieci. Pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, w czynnościach higienicznych. Pomoc w nadzorowaniu dzieci w czasie odpoczynku. Porządkowanie zabawek, pomocy dydaktycznych, sali po posiłkach. Organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. i HACCP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wniosek realizowany w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (V)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielone z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli