Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Kębłowo
Numer: StPr/22/0546
OBOWIĄZKI:

- dbanie o czystość i porządek w placówce; - pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych, samoobsługowych; - przygotowywanie i sprzątanie po posiłkach; - pomoc dzieciom w codziennych czynnościach (w toalecie, ubieraniu się, przebieraniu itp.); - pomoc w opiece nad dziećmi podczas zajęć, zabaw swobodnych, oraz na spacerach, wycieczkach, placu zabaw itp.; - pomoc w organizacji uroczystości przedszkolnych, przygotowywaniu pomocy dydaktycznych, dekoracji itp.; - asystowanie nauczycielowi w organizacji i prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych; - pomoc w codziennych zleconych przez nauczyciela lub dyrektora wynikających z prawidłowego funkcjonowania przedszkola

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane uzdolnienia plastyczne, muzyczne, taneczne, szachy itp.

Miejsce pracy:

Kębłowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie