Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Asystent nauczyciela przedszkola (s)
Miejsce pracy: Janowice
Numer: StPr/21/2760
OBOWIĄZKI:
pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek, organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane studia wyższe, kierunek pedagogika przedszkolna lub w trakcie studiów o kierunku pedagogika, książeczka sanepidowska lub możliwość jej wyrobienia przed przyjęciem na staż, praca w Janowicach od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00. Zakres obowiązków: pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek, organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.

Miejsce pracy:

Janowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie