Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Asystent nauczyciela przedszkola - wrpo(v)
Miejsce pracy: Pogrzybów
Numer: StPr/21/1263
OBOWIĄZKI:

staż - pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, w czynnościach higienicznych, w ubieraniu i rozbieraniu, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, podczas zabaw edukacyjnych, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania, porzadkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, utrzymanie czystości w pomieszczeniach oddziału przedszkolnego, opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów, wycieczek, organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż. Praca na wysokości - do 3 metrów. Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Pogrzybów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim