Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent organizatora imprez kulturalnych
Miejsce pracy: Kozy
Numer: StPr/22/0717
OBOWIĄZKI:

Współtworzenie różnych form działań kulturalnych w oparciu o bazę instytucji, opracowywanie projektów działań, współdziałanie przy obsłudze interesantów, obsłudze uczestników zajęć organizowanych przez Dom Kultury. Staż w godz. 7.30-15.30; 13.00-21.00 od pon. do pt. Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jak obezrobotne powyżej 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu RPO. Miejsce stażu: Dom Kultury Kozy

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe na kierunku animacja kulturalna lub edukacja artystyczna, pedagogika, kulturoznastwo, wymagana znajomość obsługi komputera, programów do edycji, mile widziana znajomość programów graficznych, znajomość mediów społecznościowych. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kozy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej