Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Asystent prawny
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/22/0444
OBOWIĄZKI:

wsparcie administracyjno - prawne wydziału; monitorowanie zmian w przepisach prawnych; interpretowanie prawa i opracowywanie wyjaśnień obowiązujących przepisów; przekazywanie pracownikom informacji w zakresie wprowadzonych przepisów oraz ich zmian; udział w przygotowywaniu opinii prawnych, zarządzeń związanych z funkcjonowaniem jednostki; udział w zakresie opracowywania i opiniowania projektów zawieranych umów; dokonywanie analizy stanu faktycznego i prawnego spraw; przygotowywanie projektów decyzji, odpowiedzi, pism do sądu; wsparcie prawne pracowników w zakresie przygotowywanych decyzji; wyszukiwanie orzeczeń sądowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

umiejętność współpracy w zespole; kultura osobista

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach