Dla naszego Klienta - uznanego dealera samochodów marek Premium, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Serwisu Samochodowego
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

Zadania:

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta Serwisu
  • Zapewnienie płynnej administracyjnej obsługi biura Serwisu
  • Obsługa Klientów Działu Serwisu, w tym:
    • obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych do Działu Serwisu
    • umawiania wizyt serwisowych
    • przygotowywanie kosztorysów
    • wynajem samochodów zastępczych
    • obsługa zgłoszeń
    • proaktywne reagowanie na problemy zgłaszane przez Klientów
  • Obsługa Klientów przebywających w Serwisie, mająca na celu zapewnienie im pełnego komfortu oraz bieżącej informacji o postępach prac serwisowych

Oczkujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta, mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętności profesjonalnego zachowania w sytuacjach stresowych
  • Samodzielności, dokładności i terminowości w ramach realizacji zadań
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim (B1)
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę u uznanego pracodawcy w wiodącej samochodowej marce Premium
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię za realizację wyznaczonych celów indywidualnych i zespołowych
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy