W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victorias Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Obecnie do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent w dziale planowania i zakupów
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie działu kupców w codziennych zadaniach;
  • Generowanie raportów i zestawień dla działu;
  • Przygotowywanie biuletynów informacyjnych dla sklepów;
  • Sprawdzanie zgodności cen oraz informowanie przełożonego o nieprawidłowościach, wgrywanie plików zmian cen.

OCZEKIWANIA:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excel (poziom min. tabel przestawnych);
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Skrupulatność, dokładność i sumienność.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Nabycie umiejętności retailowych;
  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych marek na terenie Polski;
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej;
  • Przyjazną atmosferę pracy.