Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Asystent zarządu
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1590
OBOWIĄZKI:
organizowanie i uczestniczenie w posiedzeniach i naradach zarządu oraz sporządzanieprotokołów ze spotkań,tworzenie zestawień, raportów, analiz i prezentacji na potrzeby zarządu, nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych wpływających do zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań członków zarządu, zapewnianie tłumaczenia dokumentacji sporządzonej w języku obcym (rozyjski, ukraiński, angielski oraz inne), obsługiwanie korespondencji firmowej kierowanej do czlonków zarządu, sporządzanie korespondencji wychodzącej os zarządu do podległych jednostek organizacyjnych i podmiotów zewnętrznych, zarządzanie pracą sekretariatu biura zarządu, aktywna współpraca z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi zarządu, archiwizowanie dokumentacji, zarządzanie współpracą z księgowością
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent zarządu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

podstawowe umiejętności obsługi komputera, umiejętności pracy z pakietem MS Office, pojęcie obsługi poczty elektronicznej, podstawowa wiedza prowadzenie księgowości

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej