Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Asystent zarządu
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1860
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie na potrzeby zarządu raporty i zestawienia. Umawianie i obsługa spotkań z kontrahentam. Prowadzenie kalendarza spotka. Kontakty z klientami z Rosji i Ukrainy oraz z pracownikami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent zarządu (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: handel, marketing
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera (środowisko Windows: Word, Excel, Power Paint)

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga doświadczenie zawodowego 3 lata na stanowisku kierowniczym. Miejsce wykonywania pracy: Chełm, ul.Lwowska 51 oraz teren Polski i Unii Europejskiej.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie