Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Asystent zarządu
Miejsce pracy: Uścikówiec
Numer: StPr/21/0137
OBOWIĄZKI:
-organizowanie spotkań firmowych i biznesowych, -obsługa administracyjna biura w kwestiach organizacyjnych, obiegu dokumentów i korespondencji, -dystrybucja oraz archiwizacja dokumentów; -organizacja wszelkich spaw oraz wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd firmy; -dbanie o wizerunek firmy oraz wysoką jakość komunikacji z klientem, zleceniobiorcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW Z KLIENTAMI
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Exell, Office
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy:

Uścikówiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach