Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Asystent zarządu k/m (j. ukraiński)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/1255
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-organizacyjnej członków zarządu; wspieranie pracy i działania członków zarządu; sporządza na potrzeby członków zarządu niezbędnych raportów i zestawień; odpowiadanie za sprawną obsługę spotkań i narad członków zarządu zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i merytorycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent zarządu
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: administracja
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Sporządzanie pism

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe/wyższe - administracja; umiejetność sporządzania pism; podstawowa znajomość języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy