Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Asystent/Asystentka Biura
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Nr ref.: APD/AB/Po/12/P

Obowiązki:

- Przyjmowanie gości;

- Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

- Prowadzenie dokumentacji biura;
- Dbanie o wizualne aspekty biura;
- Kontakty z administracją biura, bieżąca prosta konserwacja sprzętu biurowego;
- Realizacja zamówień - zaopatrywanie biura w materiały biurowe i eksploatacyjne;
- Inne obowiązki zlecone przez przełożonego (m.in. tworzenie raportów).

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
- Obsługa komputera (MS Office);
- Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność;
- Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych;
- Kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność;
- Wysoka kultura osobista.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Asystent/Asystentka Biura.