Jesteś odważny i wierzysz w sukces?  To spotkajmy się niezwłocznie!
DRAMIŃSKI S.A., polski producent ultrasonografów  poszukuje takich kandydatów.

Czeka na Ciebie nowe zadanie:

Asystentka / Asystent Administracyjny w Dziale Sprzedaży
Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska
  • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania klientów
  • wsparcie przy zakładaniu zamówień w systemie ERP
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie: realizacji zamówienia , informowania o terminie wysyłki, przyjęcia reklamacji i zgłoszeń serwisowych
  • sporządzanie raportów oraz analiz na potrzeby wewnętrzne
  • przygotowywanie i monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • wspieranie zespołu w realizacji zadań sprzedażowych, w tym także udział w targach lub konferencjach
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym
  • realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • wsparcie firmy w rozwoju zawodowym
  • pakiet medyczny Lux-Med
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”