Ogłoszenie numer: 3043298, z dnia 2020-01-30

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Asystentka / Asystent ds. Administracyjnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami,
  • wsparcie działu księgowego,
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych,
  • wsparcie zarządu i pozostałych pracowników w ich codziennej pracy,
  • prowadzenie kalendarza zarządu,
  • obsługa korespondencji,
  • archiwizacja dokumentów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej min. 6 miesięcy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki związane z nieruchomościami,
  • miła aparycja,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyjątkową atmosferę pracy,
  • umowa o pracę.