Ogłoszenie numer: 4107031, z dnia 2021-01-20

Autoryzowane Dealer Volkswagena zatrudni osobę na stanowisko:

Asystentka / Asystent – dział sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • prowadzenie dokumentacji działu handlowego
  • obsługa systemu CRM
  • raportowanie bieżących działań
  • nadzór nad dokumentacją sprzedaży

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Excel a w szczególności tabele przestawne, funkcja wyszukaj pionowo, formatowanie warunkowe
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielność, dociekliwość, wytrwałość, systematyczność i rzetelność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w rozwijającej się firmie i zmotywowanym zespole