Poszukiwany
Asystentka / Asystent w Dziale Logistyki
Miejsce pracy: Warszawa
Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy. Zajmujemy się realizacją elektrowni słonecznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • duża możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • realizacja własnych pomysłów
  • brak nonsensów korporacyjnych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • branże, która podbija rynek
  • stabilność koncernu międzynarodowego
  • opieka medyczna oraz karta MultiSport
  • praca z wspaniałymi ludźmi

Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś osobą skrupulatną, sumienną i dokładną
  • Nie boisz się wyzwań i lubisz dynamiczne otoczenie
  • Wykazujesz się własną inicjatywą
  • Umiesz pracować w zespole i potrafisz radzić sobie z trudnymi zagadnieniami
  • Jesteś zmotywowana/y do zdobycia doświadczenia w Dziale Zakupów i Logistyki w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrze znasz pakietu MS Office
  • Znasz język angielski
  • Masz status studenta (mile widziane)

Twoje zadania:

  • Obsługa procesu przesunięć międzymagazynowych i wydań materiałów do klientów.
  • Wykonywanie odpowiednich księgowań systemowych
  • Współpraca z magazynem
  • Wsparcie dla pozostałych pracowników Działu
  • Współpraca z innymi działami firmy