VISAGE GROUP Sp. z o. o.

Asystentka / Asystent Zarządu oraz Biura
Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Zadania:
  • Bieżąca pomoc w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura i spraw zawodowych firmy
  • Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań biznesowych, dbanie o skrzynkę pocztową (zarządzanie mailami oraz raportowanie)
  • Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań
  • Tłumaczenia i redagowanie pism związanych z pracą biura/zarządu
  • Kontakt z klientami firmy
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (np.: kancelarie prawnicze, dostawcy usług i towarów) w celu zakupu towaru oraz usług
  • Koordynacja spotkań biznesowych
  • Organizacja spotkań przełożonego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języków: niemiecki lub angielski w mowie i piśmie (minimalny poziom B1 lub praktyczna biegła znajomość)
  • Znajomość wybranego języka umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi kontrahentami, partnerami w mowie i piśmie
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w B2B
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • Filtrowania informacji oraz ich źródeł
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista,
  • Organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą),
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, lecz jeśli posiadasz odpowiednie predyspozycje, to nie jest warunkiem koniecznym
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w pracę
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i wspierającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez realizację ciekawych zadań i uczestnictwo w różnorodnych projektach
  • Kulturę pracy dającą duże spektrum i samodzielność działania oraz szerokie możliwości nawiązania kontaktów
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
W ofercie pracy prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w firmie VISAGE GROUP Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 29. 08. 1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).