Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Asystentka biura
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/20/0024
OBOWIĄZKI:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji, prowadzenie i monitorowanie firmowego terminarza, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa firmowej skrzynki email, telefoniczny kontakt z interesantami, określanie zapotrzebowania administracyjnego, tworzenie pism i dokumentów firmowych, koordynacja podróży służbowych, koordynacja podróży służbowych, organizowanie i obsługa spotkań, kontakt z firmami i instytucjami zewnętrznymi, wsparcie administracyjne dla pozostałych działów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Staż dla osób powyżej 30 r.ż - RPO WM Dodatkowe informacje: mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie