Ogłoszenie numer: 4449380, z dnia 2021-04-02

DJP Sp.z o.o.

Firma DJP działa na rynku polskim od 30 lat. Rozwijamy się w dwóch branżach: branży elektrotechnicznej związanej z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w oświetleniu oraz branży powstałej z pasji założyciela, czyli branży kawowej. Rozwijamy się dynamicznie w obydwu sektorach i w związku z tym pragniemy powiększyć nasz Zespół.

Asystentka Biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie i organizacja pracy biura oraz Prezesa firmy,
  • przyjmowanie gości,
  • obsługa klientów,
  • obsługa sklepu internetowego,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury i paragony),
  • prowadzenie recepcji,
  • ewidencja serwisu,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • koordynacja pracy wszystkich działów w firmie,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi,
  • zamawianie art. biurowych, dbanie o porządek w częściach wspólnych biura,
  • inne,
  • godziny pracy: 8.30-16.30.

Wymagania

  •  j. angielski na poziomie komunikatywnym - pozwalającym na swobodną rozmowę telefoniczną oraz mailową z kontrahentami zagranicznymi i tłumaczenia prostej codziennej korespondencji,
  • mile widziane studia lub kursy z dziedziny marketingu, logistyki, zarządzania lub pokrewne - możliwość dodatkowych zadań dotyczących wsparcia marketingowego oraz działu logistyki  w różnych kierunkach,
  • cenimy uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność, a także pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy i komunikacji w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w małej, stabilnej firmie,
  • miłą atmosferę,
  • telefon służbowy,
  • szansę na zdobycie doświadczeń w różnych dziedzinach,
  •  możliwość rozwoju oraz awansu uzależnionego  od preferencji i indywidualnych przejawianych zdolności.