KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystentka Biura
Miejsce pracy: Rzakta

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe i premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • wyjazdy integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa elektronicznego systemu obiegu faktur Comarch DMS
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; obsługa zleceń wysyłki dokumentów i paczek (Poczta Polska, kurierzy)
  • przekazywanie korespondencji pracownikom biura oraz kolportowanie jej do innych oddziałów firmy
  • dbałość o wizerunek i estetykę biura oraz sal konferencyjnych
  • obsługa spotkań biznesowych
  • dokonywanie zamówień artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura
  • codzienne wsparcie biurowe pracowników
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza w obszarze recepcji
  • doskonała umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista oraz punktualność i rzetelność