Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Asystentka ds administracji
Miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek
Numer: StPr/22/0215
OBOWIĄZKI:
Pomoc w księgowych dokumentach (przygotowywanie dokumentów do księgowania, wystawianie faktur sprzedażowych, prowadzenie rozliczeń finansowych, kontakt z instytucjami ZUS i US. Pomoc w dokumentach kadrowych - prowadzenie akt osobowych, wpinanie dokumentów do akt osobowych, zakładanie teczek, porządkowanie i wpinanie pozostałej dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracownika, uzupełnianie baz danych, archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - minimum 5 lat - ogólne. Znajomość pakietu Office Word Power Point Excel. Znajomośż Photo Shop. Znajomość z zakresu księgowości - dodatkowo.

Miejsce pracy:

Izabelin-Dziekanówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim