Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystentka kierownika
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7002
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta na najwyższym poziomie.monitorowanie realizacji zamówień i dostaw.przygotowywanie i kompletowanie ofert handlowych.dbanie o zachowanie długofalowych relacji z klientami.pomoc w działaniach promocyjnych.Miejsce pracy: ul. Irysowa 1, 55-040 Bielany WrocławskieForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 3 lata , praca w godzinach od 8-16 Sala C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ

Wymagania inne:

CU Wykształenie średnie ogólnokształcące dobra organizacja pracy , pracowitość , starannośćObsługa drukarkiMile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym, Język Koreański wymagany do komunikacji na terenie biura, Mile widziana znajomość pakietu MS Officeznajomosć języka koreańskiego na poziomie C1 w mowiwe i piśmie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu