Ogłoszenie numer: 4007179, z dnia 2020-12-14

Firma ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze zajmuje się dystrybucją kosmetyków i produktów leczniczych na terenie Mazowsza.

Asystentka Prezesa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Wesoła

Opis stanowiska

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Prezesa w codziennych obowiązkach
  • Opracowywanie raportów i zestawień
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji
  • Zarządzanie terminarzem spotkań
  • Organizację spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji między prezesem, a działem handlowym
  • Weryfikacja jakości pracy działu handlowego
  • Współpraca z innymi osobami, z innymi działami oraz Klientami w zakresie związanym z wykonywanymi obowiązkami asystenckimi
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel) i umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Zdolności analityczne, proaktywność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy
  • Otwartość, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy