Ogłoszenie numer: 7081239, z dnia 2022-06-15

Klient portalu Praca.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży produkcyjnej.

Asystentka zarządu

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska

  • Wsparcie działań z zakresu pracy : managerów, marketingu,analiz rynkowych
  • Tworzenie raportów, ofert, prezentacji.
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Bieżące wsparcie przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. poziom B1.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu (MS Office).
  • Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji.
  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy - kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie.