Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystentka/asystent biurowy ds. social media
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1288
OBOWIĄZKI:

- moderacja profili w mediach społecznościowych; - raportowanie działań social media; - research konkurencji; - budowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych; - wyszukiwanie informacji oraz pomoc przy tworzeniu contentu; - wsparcie przy ofertowaniu potencjalnych klientów; - monitorowanie trwających kampanii reklamowych; - tworzenie i edytowanie treści publikowanych w poszczególnych kanałach; - współpraca w zakresie tworzenia strategii marketingowych. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Brdyujście.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

znajomość obsługi pakietu MS Office oraz mediów społecznościowych; marketing i zarządzanie oraz znajomość języka obcego - mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy