Front Office Assistant
Wrocław
Zakres obowiązków:
  • wsparcie administracyjne Front Desku.
  • obsługa korespondencji, zamawianie usług kurierskich, komunikacji e-mail, rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości, wsparcie przy spotkaniach biznesowych.
  • zamawianie oraz koordynację stanów materiałów biurowych,
  • kontakt z dostawcami (firma sprzątająca, zakupy, zarządca, serwisy techniczne itp.)
  • aktywny udział w realizacji in ych procesów administracyjnych ( np. szkolenia BHP, onboarding)
  • bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Oczekiwania:
  • Znajomości obsługi pakietu programów MS Office
  • Zdolności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Samodzielności, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi.
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Umowę o pracę lub Umowę zlecenie
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.