Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0220
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie czynności kontrolnych w zakładach, sporządzanie dokumentacji pokontrolnej w tym dokumentacji związanej z prowadzonym postępowaniem administracyjnym i egzekucyjnym, sporządzanie sprawozdań, ocen okresowych, rozpatrywanie interwencji ludności dotyczących zagrożeń bezpieczeństwa pracy, pobieranie próbek wody do badań laboratoryjnych, uczestniczenie w odbiorach nowo wybudowanych obiektów lub obiektów, w których nastąpiło rozszerzenie działalności lub zmiana sposobu użytkowania. Miejsce pracy Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Bolesławcu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe II stopnia w zakresie nauk mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej - preferowany kierunek: Inżynieria środowiska, znajomość ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Kodeksu postępowania administracyjnego i przepisów prawa z zakresu higienu środowiska. Umiejętność logicznego formułowania treści pism urzędowych i analitycznego myślenia, minimum rok doświadczenia zawodowego, sprawna obsługa komputera. Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole, dokładność, terminowość, samodzielność, dyspozycyjność i komunikatywność.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 410 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu