Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Młodszy asystent technologa w usługach czystościowych
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/22/0775
OBOWIĄZKI:
- stała współpraca z technologiem oraz asystentem technologa w usługach czystościowych,- pomoc w opracowaniu technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń; organizacji pracy(w języku ukraińskim lub rosyjskim),- pomoc w prowadzeniu kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku ukraińskim lub rosyjskim),-pomoc w prowadzeniu szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości (w języku ukraińskim lub rosyjskim)Miejscem wykonywania pracy jest dodatkowo miejsce według zleceń, np. Lublin, Szczecin, Olsztyn i inne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagan znajomość środków chemicznych i higienicznych, maszyn i urządzeń, technologii w zakresie je stosowania oraz zasad BHPMiejscem wykonywania pracy jest dodatkowo miejsce według zleceń, np. Lublin, Szczecin, Olsztyn i inne. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie