Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Młodszy asystent technologa w usługach czystościowych
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/22/0708
OBOWIĄZKI:
Stała współpraca z technologiem oraz asystentem technologa w usługach czystośćiowych, pomoc w opracowaniu technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń, organizacja pracy w języku azerskim, pomoc w prowadzeniu kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku azerskim), pomoc w prowadzeniu szkoleń dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości w języku azerskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: azerski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

Znajomość środków chemicznych i higienicznych, maszyn i urządzeń, technologii w zakresie jej stosowania oraz zasad BHPZnajomość języka azerskiego jest związana z koniecznością przeprowadzenia przez kandydatów szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości dla nowych pracowników pochodzących z Azerbejdżanu oraz innych krajów kaukaskich, co znacznie ułatwiłoby kontakt pomiędzy pracownikami, posługującymi się językiem azerskim.

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej