Interesują Cię techniki, narzędzia i metody pracy wykorzystywane w zarządzaniu projektami? Lubisz mieć wkład w organizację pracy i jego końcowy efekt? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu jako
Młodszy Asystent w Biurze Projektów

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi wynajmu powierzchni biurowych oraz profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Interesują Cię techniki, narzędzia i metody pracy wykorzystywane w zarządzaniu projektami? Lubisz mieć wkład w organizację pracy i jego końcowy efekt? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu jako Młodszy Asystent w Biurze Projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Co będziesz robić?

  • Wspierać Kierownika Projektów pod względem operacyjnym i administracyjnym
  • Prowadzić dokumentację projektową i tworzyć wymagane zestawienia, prezentacje
  • Robić notatki podczas spotkań projektowych
  • Zarządzać zadaniami w systemie ticketowym
  • Raportować postępy prac w projekcie
  • Komunikować się i współpracować z zewnętrznymi i wewnętrznym dostawcami usług/członkami zespołu projektowego/zleceniobiorcami
  • Dbać o skuteczną komunikację i przepływ informacji w zespole projektowym
  • Samodzielnie prowadzić wyznaczone działania w projekcie
  • Obsługiwać nasze systemy wewnętrzne wspierające pracę przy projektach

  • Nie wymagamy doświadczenia, może to być Twoja pierwsza praca!
  • W zamian przekonaj nas, że jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, pracowitą oraz otwartą na rozwój i wskazówki
  • Pokaż, że potrafisz realizować wiele zadań w krótkim czasie a także budować relacje z innymi i współpracować w zespole
  • Nie musisz znać biegle języka angielskiego, ale często używamy go w komunikacji z naszymi współpracownikami, więc przygotuj się na liczne konwersacje
  • Pochwal się, jeśli znasz Jirę albo inny system do zarządzania ticketami

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w praktyce, pod okiem mentora
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
  • Możliwość pracy hybrydowej, częściowo z biura, częściowo z domu
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego
  • Dostęp do nowoczesnego biura zlokalizowanego przy Metro Politechnika