Młodszy Specjalista w Biurze Zarządu (Recepcja)
[rekrutacja zdalna]
Miejsce pracy: Warszawa - Centrum
Nr ref.: PFR/BZ/MS/12/21

Termin: 8 stycznia 2022 r.

Twój zakres obowiązków:
  • koordynowanie rozmów telefonicznych przychodzących do Spółki;
  • przyjmowanie i obsługa gości zewnętrznych Spółki,
  • dbanie o płynny obieg poczty wychodzącej i przychodzącej,
  • zarządzanie rezerwacją sal konferencyjnych,
  • prowadzenie rejestru umów,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur, prowadzenie rejestru faktur,
  • wsparcie Biura Zarządu w bieżących zadaniach.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki administracyjne,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doskonała organizacja pracy, dynamizm, umiejętności współpracy,
  • pozytywne nastawienie, wysoka komunikatywność,
  • dyskrecja, wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  •  znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.