Ogłoszenie numer: 2968976, z dnia 2020-01-23

Kum Young Eng Polska jest firmą międzynarodową, mającą swoje oddziały w 5 krajach. Świadczymy usługi jako inwestor zastępczy i generalny. Specjalizujemy się w sektorze przemysłowym, w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych.

Aktualnie do naszego zespołu na Bielanach Wrocławskich poszukujemy:

Office Assistant

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie i zaopatrzenie biura
  • Wsparcie Dyrektora Zarządzającego (koordynowanie kalendarzem spotkań i podróży służbowych)
  • Wsparcie działu HR (zadania administracyjne, współpraca z urzędami, rekrutacja)
  • Pomoc w legalizacji pobytu cudzoziemcom
  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych
  • Inicjowanie działań z zakresu Employer Brandingu

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności komunikacyjne i energia do działania
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie Social Media mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w młodym i międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Opiekę Luxmed
  • Kartę Multisport
  • Nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i soków