Firma Netronix Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Office Assistant
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny
  • warunki finansowe zależne od efektów pracy
  • umowę o pracę na cały etat
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • dobra samoorganizacja
  • znajomość Word i Excel z pakietu MS Office
  • biegłe posługiwanie się pocztą elektroniczną
  • otwartość na nowe kontakty personalne
  • łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w firmie technicznej byłoby dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • ustalanie cen i terminów z dostawcami oraz z odbiorcami
  • wypracowywanie i wystawianie ofert sprzedaży do odbiorców biznesowych
  • składanie zamówień do dostawców
  • wprowadzanie do systemu ofert
  • potwierdzanie terminów wysyłek do odbiorców
  • potwierdzanie terminów dostaw od dostawców
  • kontrola i koordynowanie łańcucha dostaw i wysyłek pod kontem terminowości
  • współpraca z działem Handlowym, działem Logistyki, działem Produkcyjnym i działem Magazynu