Ogłoszenie numer: 3055235, z dnia 2020-01-27

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kart plastikowych w Europie.

Obecnie poszukujmy osoby na stanowisko:

Pracownik Administracji Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski

Opis stanowiska

  • udzielanie wsparcia administracyjnego pracownikom działu handlowego
  • realizacja bieżących zamówień klientów
  • sporządzanie dokumentacji
  • wprowadza danych do systemu komputerowego
  • raportowanie do klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • profesjonalne podejście do klienta
  • skrupulatność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity poza-finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenie  przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku