Ogłoszenie numer: 6822570, z dnia 2022-04-28

Firma MRF Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w produkcji grzejników (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach krajowych i europejskich.

Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się zmian, chcesz rozwijać swoje umiejętności, jesteś ambitna/y i poszukujesz ciekawego miejsca pracy - to czekamy właśnie na Ciebie!

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Archiwizacja i segregowanie dokumentów
  • Ciągła współpraca z działem księgowym
  • Inne prace biurowe

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Excel) i obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomość programów Optima, Speed Trans będzie atutem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach rozwojowych
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania oraz premie