Pracownik administracyjno-kadrowy – Asystent kierownika kontraktu
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/kandydatek.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Świebodzin

Oferujemy:
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne)
Zadania:
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w systemie elektronicznym
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Weryfikacja faktur i kontrola wprowadzania faktur do systemu
  • Kontakt z Kierownikami i Dyrektorami Operacyjnymi
  • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonego
  • Podstawowa obsługa kadrowa pracowników
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy biurowej i na systemach informatycznych (wprowadzanie danych, raporty, itp.)
  • Znajomości języka angielskiego (poziom dobry)
  • Dobrej znajomości przepisów z zakresu kadr i płac oraz narzędzi i standardów HR
  • Dokładności i sumienności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza programu Excel)