Ogłoszenie numer: 3005102, z dnia 2020-01-28

GPVT Pracownia Architektoniczna

Pracownia działa m.in. w szeroko pojętym zakresie zamówień publicznych i zajmuje się głównie projektami obiektów kubaturowych użyteczności publicznej np: Szkoły, uniwersytety, szpitale, budynki dworców kolejowych, hale widowiskowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne itp.

Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: 02/2020

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Przygotowywanie ofert
  • Zadania logistyczne biura
  • Praca w zakresie Prawa Zamówień Publicznych,
  • Przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi programów Word, Excel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie Zamówień Publicznych

Oferujemy

  • Gwarantujemy duże możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia w kreatywnym zespole