Ogłoszenie numer: 4565072, z dnia 2021-05-10

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa

poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: pomorskie / Tuchom

Opis stanowiska

  • współpraca z różnymi działami
  • obsługa bieżących spraw biurowych
  • obsługa programów komputerowych związanych z obiegiem dokumentów w firmie
  • przyjmowanie zleceń od klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
    pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, komputer

Do naszego zespołu w Tuchomiu poszukujemy osoby kompetentnej, otwartej, o miłym usposobieniu.