WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry)

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź - Teofilów
Nr Ref.: PB
Zakres zadań:
  • Kompletowanie i archiwizacja niezbędnych dokumentów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy
  • Obsługa umów, realizacja zamówień i wysyłek
  • Wystawianie zleceń i faktur
  • Współpraca z działem handlowym i serwisowym
Wymagania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office
  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Znajomość obsługi programu Subiekt GT
  • Mile widziana znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet niezbędnych szkoleń