Ogłoszenie numer: 7716303, z dnia 2022-11-14

Firma z branży motoryzacyjnej z Mrokowa poszukuje:

Pracownik do Działu Administracyjno - Prawnego

Miejsce pracy: Mroków

Opis stanowiska

  • Wspomaganie pracy działu prawnego oraz działu administracji
  • Sporządzanie i wysyłanie pism do Urzędów
  • Weryfikacja decyzji urzędowych m.in. podatki dot. nieruchomości
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów
  • Prowadzenie terminarza spraw działu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub student/ka prawa
  • Mile widziane doświadczenie staż lub praca w kancelarii prawnej lub dziale prawnym
  • Znajomość programów MS Office (Word, Exel, Power Point)
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa gospodarczego i administracyjnego
  • Kreatywność oraz samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany język angielski

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie
  • Pakiet socjalny