Ogłoszenie numer: 4158769, z dnia 2021-02-01

„CENTROSTAL" SA Kielce zatrudni pracownika na stanowisko:

Prawnik / Asystent zarządu

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • wdrażanie i utrzymywanie procedur związanych z przetwarzaniem danych osobowych;
  • bieżące wsparcie prawne w codziennych obowiązkach zawodowych radcy prawnego;
  • sporządzanie projektów opinii dotyczących zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółki;
  • aktywny udział i wsparcie w tworzeniu, wdrażaniu i aktualizowaniu regulaminów i procedur wewnętrznych w Spółce;
  • sporządzanie projektów i opiniowanie umów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, pracy, administracyjnego,
  • znajomość przepisów wynikających z RODO,
  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i rzetelność,

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • regularne i pewne wynagrodzenie,
  • świadczenia z ZFŚS
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.