Firma CTS Customized Training Solutions od przeszło 20 lat prowadzi wysokospecjalistyczne szkolenia i kursy informatyczne dla osób w branży IT jak i Zarządzania. W CTS uczymy nie tylko technicznych umiejętności przydatnych w pracy programisty, administratora czy specjalisty IT, ale także rozwijamy umiejętności analizowania, kreatywności, samodzielności, dociekliwości, zaangażowania tak bardzo cenionych w dzisiejszych czasach.

Project Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Organizacja,  planowanie i realizacja  projektów/szkoleń/warsztatów/konferencji
  • Prowadzenie dokumentacji  i  zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Kontakt z klientami i partnerami głównie w języku angielskim
  • Prowadzenie korespondencji głównie korespondencji elektronicznej (e-mail,  MS Teams)
  • Tłumaczenia dokumentów  pol.-ang., ang.-pol.
  • Współpraca z podmiotami partnerskimi
  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży i trenerami
  • Opracowywanie harmonogramów, terminarzy, planowanie spotkań w projektach
  • Monitorowanie w zakresie prawidłowej realizacji  wydarzeń
  • Dodatkowe prace administracyjno – biurowe.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego, wymagany certyfikat na poziomie C1 Advanced (CAE).
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość.
  • Terminowość i staranność w wykonywaniu zadań.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista.
  • Kreatywność i zaangażowanie.
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Microsoft 365.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach 8:00-16:00 w centrum Warszawy w nowoczesnym biurze
  • Udział w długoterminowych i interesujących projektach szkoleniowych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Możliwość realizowania własnych projektów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)