Agfa Graphics to międzynarodowa korporacja, zatrudniająca ponad 5 000 pracowników na całym świecie i działająca w 30 krajach, lider w technologii prepress, posiadająca największą na rynku ofertę materiałów poligraficznych, urządzeń i oprogramowania.

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • witanie gości oraz kierowanie ich do odpowiednich osób w firmie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przygotowywanie i koordynowanie utylizacji sal konferencyjnych, obsługa systemu do rezerwacji sal,
  • koordynowanie serwisów firm zewnętrznych,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wsparcie administracyjne klienta wewnętrznego.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność minimum 30 godziny w tygodniu
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów
  • status studenta
Oferujemy:
  • elastyczność w zatrudnieniu i możliwość dostosowania godzin pracy do własnych preferencji
  • współpraca w oparciu o umowę - zlecenie
  • możliwość pracy w profesjonalnym środowisku
  • doskonałą atmosferę pracy