Ogłoszenie numer: 3033686, z dnia 2020-01-28

W związku z dynamicznym rozwojem  firmy, Dealer BMW poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: WAW

Opis stanowiska

  • Kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji
  • Prowadzenie dokumentacji recepcyjnej
  • Obsługa telefoniczna rozmów przychodzących
  • Zapewnienie właściwego wyglądu recepcji
  • Nadzorowanie grafiku rezerwacji samochodów zastępczych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz osobistego rozwoju