W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy specjalistów ds. administracji ze znajomością języka angielskiego i umiejętnością prowadzenia podstawowej dokumentacji biurowej.

Sekretarka / Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Zadania:
  • bieżąca obsługa sekretariatu,
  • obsługa interesantów i przyjmowanie gości,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • dbanie o właściwy przepływ informacji - obsługa korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych,
  • współpraca z działem księgowym - prowadzenie podstawowych spraw kadrowych (np. kompletowanie teczek osobowych, ewidencja czasu pracy, świadectwa pracy, badania i inne podstawowe akta osobowe),
  • organizowanie spotkań i imprez firmowych,
  • organizacja podróży służbowych pracowników,
  • bieżąca obsługa biura (zakupy materiałów biurowych, sanitarnych, itp.).
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w sekretariacie lub kadrach,
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (np. administracja),
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji i pracy z dokumentacją,
  • praktyczna znajomość MS Office i urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista, uporządkowany system pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelność, terminowość,
  • znajomość języka obcego – angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się opinią dobrego pracodawcy,
  • przyjazną atmosferę,
  • prywatna opiekę medyczną i dostęp do innych świadczeń np. karta multisport,
  • pracę w firmie o wysokich standardach.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.